Rajd „Junior”

4 czerwca pasjonaci pieszych wędrówek wyruszyli na ostatni w tym roku szkolnym rajd. Grupa 10-ciu uczniów pod opieką p. J. Robaszek i p. D. Ciecierskiej wystartowała z Parku Zdrowie, by po 7 km marszu dotrzeć do portu lotniczego na Lublinku. Wędrówka była bardzo przyjemna i odprężająca ponieważ trasa biegła przez Park Leśny Lublinek, łąki, teren Stawów Bielice, a dodatkowym atutem wędrówki była piękna słoneczna pogoda.

Na lotnisku czekały na piechurów atrakcje. Oprócz tradycyjnego znaczka i słodyczy był konkurs plastyczny z ciekawymi nagrodami. Wszyscy wzięli w nim udział i otrzymali atrakcyjne nagrody, np. gry, torby, kubeczki. Później zwiedziliśmy lotnisko, lecz niestety nie dane nam było oglądać startu, ani przylotu samolotu. Chyba innym razem. Zresztą już wkrótce wakacje i być może niektórzy z naszych wędrowców dadzą odpocząć nogom i na zwiedzanie polecą samolotem, czego bardzo gorąco Im życzmy.