Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to okazja do wesołego świętowania, więc i u nas 1 czerwca było śmiechu i zabawy co niemiara! Impreza rozpoczęła się od złożenia przez Panią dyrektor ciepłych życzeń dla wszystkich dzieci. Następnie obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt. „Świat bajki”.

Dzieciaki wraz z wychowawcami i rodzicami przygotowały zdrowe przekąski, które prezentowano na stoiskach przy każdej klasie. Stoły aż uginały się od owocowych i warzywnych przysmaków, a uczniowie zadbali także o promocję zdrowego żywienia, rozwieszając na korytarzach ulotki i plakaty. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, zorganizowana przez SU.

Nie zabrakło także atrakcji innego rodzaju – chętni uczniowie malowali mur, ozdabiając go kolorowymi warzywami i owocami, próbowali swoich sił w zawodach na przeciąganie liny czy w rzucaniu do kosza, bawili się na boisku z animatorką – panią Justyną, która także malowała naszym uczniom buzie.

Zabawę uświetnili panowie z Klubu Motocyklowego Dark Squadron, którzy z hukiem wjechali motocyklami na nasze boisko. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich dzieci drobne upominki.