Żegnaj, szkoło! Jedziemy na wakacje!

24 czerwca 2016 r. wszyscy uczniowie spotkali się w sali gimnastycznej na uroczystości zakończenia roku szkolnego. Była to szczególna chwila dla klasy III a oraz VI a i VI b, które przygotowały wzruszającą akademię dla swoich młodszych kolegów oraz dla rodziców. Sala gimnastyczna wypełniła się odświętnie ubranymi dziećmi i wesołymi dźwiękami muzyki. Uczniowie pięknie recytowanymi wierszami oraz piosenkami podziękowali nauczycielom za całoroczny trud włożony w ich naukę i wychowanie.

W części oficjalnej pani dyrektor wręczyła nagrody i odznaki wszystkim uczniom, którzy pracowali najwytrwalej i osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Następnie uczniowie po raz ostatni spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku 😎