Konkurs na plakat o wolontariacie rozstrzygnięty

Konkurs na plakat o wolontariacie rozstrzygnięty Posłuchaj tego wpisu

W ramach obchodów „Roku wolontariatu” p. Jolanta Robaszek i p. Sylwia Staniecka zorganizowały konkurs na plakat o wolontariacie, który został rozstrzygnięty i wszystkie dzieła uczniów naszej szkoły możemy oglądać na parterze. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz klasy IV – VI. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pracę. Gratulujemy zwycięzcom, wyróżnionym i wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Mamy nadzieję, że była to dobra okazja, aby zastanowić się nad ideą wolontariatu. Dzięki Waszym plakatom również inni dowiedzieli się, czym jest wolontariat oraz jak można pomagać. Dziękujemy!

Klasy I – III

I miejsce: Igor Makara kl. II a,
II miejsce: Aleksandra Zawadzka kl. II b,
III miejsce: Grzegorz Burzyński kl. II a.

Wyróżnienia:

  • Mikołaj Dobrzelewski kl. II b,
  • Maciej Ejtaszewski kl. II c,
  • Kinga Kamińska kl. III b,
  • Maria Zarzycka kl. III b.

Pozostali uczestnicy: Wiktoria Kuśmierek kl. II a, Amelia Nowak kl. II c, Filip Tomczyński kl. II c, Michał Goszczyński kl. II b, Patrycja Grefkowicz kl. III a,  Natalia Pietrzak kl. III a, Zuzanna Świtacz kl. III a, Wiktoria Tworek III b.

Klasy IV – VI

I miejsce: Liliana Andrzejczak kl. VI c,
II miejsce: Jakub Ejtaszewski kl. VI b,
III miejsce: Julia Kaśnicka kl. VI a.

Wyróżnienia:

  • Cezary Płóciennik kl. VI a,
  • Weronika Chumska kl. VI b,
  • Tymoteusz Zdolski kl. VI b.

Pozostali uczestnicy: Maria Jędrzejczyk kl. IV a, Wojciech Matczak kl. IV a, Martyna Zdziarska kl. VI c.