„Złota Igła 2016”

W sobotę 22 października grupa naszych uczniów wzięła udział w Jesiennych Zawodach na Orientację „Złota Igła 2016”. Na nasze szczęście nie padał deszcz, który ostatnio dawał się we znaki.

W tych zawodach, każda kategoria startowała wspólnie i miała do zdobycia określoną ilość punktów. Startujący sami wybierali trasę i punkty, które chcieli znaleźć. Niestety leżące liście bardzo utrudniały orientację, a punkty często były dobrze ukryte. Nie wszystkim udało się  je znaleźć, niektórzy pobłądzili. Najlepiej poradził sobie Marcel Pałczyński z bratem Mikołajem z II a zdobywając I miejsce,  złote medale i wielkie czekolady. Szymon Ziółkowski startując w kategorii szkół ponadgimnazjalnych z naszym absolwentem Marcinem również wywalczyli I miejsce. W kategorii rodzinnej z opiekunem zajęliśmy I i II miejsca, ale wszyscy otrzymali złote medale, dyplomy i czekolady. Fajnie, że byliście z nami!

„Złota Igła” dopiero za rok, ale niedługo kolejne zawody. Zapraszamy!