„Dzikość serca”

„Dzikość serca” Posłuchaj tego wpisu

Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycielek p. Janeczko i p. Stopczyńskiej zaangażowali się w zbiórkę karmy dla dzikich zwierząt, które zimę spędzą w specjalnych placówkach. Akcja rozpoczęła się 10 września i potrwała do końca października.

„Dzikość serca”

W tym roku zebrana żywność i materiały opatrunkowe zostaną przekazana do placówek w Łodzi, Przemyślu oraz Kłodzku. Trafią one do ośrodków rehabilitacji dzikich zwierząt, które pomagają rannym zwierzętom tuż przed wypuszczeniem ich na wolność . Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w zbiórkę i przekazaliśmy Straży Miejskiej w Łodzi ponad 18 kg karmy suchej, 9kg puszek dla psów, 6 kg karmy dla kotów, 21 koców, 10 kołder, poduszki, 1 legowisko, 4 kg nasion dla ptaków, orzechy, 3 kg żołędzi, 3 kg kasztanów i 1,5 kg suchych ciastek, środki opatrunkowe. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w akcji. Dziękujemy tez klasie VI c za pomoc w ewidencji darów. Zapraszamy do galerii fotograficznej z tego wydarzenia.