Popularne Zawody na Orientację

Popularne Zawody na Orientację Posłuchaj tego wpisu

W dniu 7 października 18 uczniów z naszej szkoły pod opieką p. Stopczyńskiej i z pomocą p. Pisarskiego oraz p. Zarzyckiego (którym dziękujemy za poświęcony czas!) wzięła udział w Popularnych Zawodach na Orientację w Lesie Łagiewnickim. Na szczęście w tym dniu deszcz zapomniał o naszych zawodnikach, którzy dzielnie biegali po lesie z mapą i kompasem wspaniale orientując się w terenie.

Odnieśliśmy sukcesy!  W kategorii łatwa mężczyzn drużyna Owczarczak Michał, Ziółkowki Szymon i Cygan Michał zajęli 2 miejsce, a drużyna Przygucki Jan i Cichal Czarek – 3 miejsce, drużyna pod opieką p. Zarzyckiego: Zarzycka Maria, Górtatowski Jakub – 5 miejsce, w kategorii łatwa kobiet p. Stopczyńska wraz z Warszawskim Edwardem i Pałczyńskim Mikołajem zdobyli 4 miejsce. Cieszymy się, że mimo jesiennej surowej aury tak licznie uczestniczycie w sobotnich biegach. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.