Spartakiada przedszkolaków

Spartakiada przedszkolaków Posłuchaj tego wpisu

16 marca w naszej szkole odbyła się sportowa impreza integracyjna i promocyjna szkoły Spartakiada przedszkolaków. W zawodach uczestniczyły dzieci z okolicznych przedszkoli: Przedszkola Miejskiego nr 149 z ul. Murarskiej, nr 176 z ul. Blacharskiej, nr 202 z ul. Sędziowskiej i Przedszkola Integracyjnego nr 109 z ul. Jana.

Udział przedszkolaków przeszedł najśmielsze oczekiwania. Z trzech przedszkoli przybyły po dwie grupy, które wystawiły wspólną reprezentację 12 zawodników. Przedszkolaki świetnie się spisały. Po 10 różnych konkurencjach podsumowano wyniki. Wyróżnienie za wyrównaną rywalizację otrzymało Przedszkole nr 109, I miejsce zajęło PM nr 149, II – PM 202, a III – PM 176. Na zakończenie przedszkola otrzymały dyplomy i upominki dla grup. Zawody odbywały się w miłej atmosferze, wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo przejęci i zadowoleni z udziału.