XXXVI Mistrzostwa Szkół w Biegach na Orientację

XXXVI Mistrzostwa Szkół w Biegach na Orientację Posłuchaj tego wpisu

W sobotę 13 maja ośmioosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXXVI Mistrzostwach Szkół Województwa Łódzkiego w Biegach na Orientację. Każdy startował indywidualnie w swojej kategorii wiekowej z podziałem na kobiety i mężczyzn. Trasy były wymagające – dużo mało widocznych punktów do odnalezienia i spora konkurencja. Pomimo, że wszyscy poradzili sobie świetnie, musimy jeszcze pracować nad kondycją, doskonalić orientację w terenie i czytanie mapy.

Nasze najlepsze miejsca to v-ce mistrzostwo i srebrny medal Michała Cygana, VI miejsce Michała Owczarczaka, VI miejsce zespołowo dla Szkoły, VII miejsce Marcela Pałczyńskiego. Dużym sukcesem zakończył się start naszych nauczycieli w VII Mistrzostwach Nauczycieli Województwa Łódzkiego. Pani Stopczyńska została Mistrzynią Województwa Łódzkiego. Dla wszystkich wielkie gratulacje!