Apel przedwyborczy

27 września odbył się apel przedwyborczy. Spotkanie rozpoczęła opiekunka SU, która powitała zgromadzonych i przypomniała cel oraz termin wyborów. Podczas apelu kandydaci do Rady Samorządu Uczniowskiego zaprezentowali się całej społeczności szkolnej. Wspierani przez swoje komitety wyborcze, elegancko ubrani przedstawili propozycje, które mają wpłynąć na podjęcie decyzji podczas głosowania, już za tydzień.

Kandydatami są: Wiktoria Kuśmierek (III A), Gabriela Przybylska (III B), Maciej Ejtaszewski (III C), Hanna Dobrzelewska (IV A), Jan Wieczorkiewicz (IV B), Ani Simonyan (V A), Julian Włodarczyk (VI A), Mateusz Baryła (VI B), Aleksander Jończyk (VII A), Michał Cygan (VII B), Mikołaj Krakowiak (VII C).

Liczymy, że dotrzymają swoich obietnic przedwyborczych i życzymy wszystkim wygranej 😀