Popularne Zawody w Lesie Łagiewnickim

23 września pomimo deszczowej pogody zdeterminowani uczestnicy Koła Zawodów na Orientację wystartowali w pierwszych po wakacjach Popularnych Zawodach na Orientację w Lesie Łagiewnickim. Z trasy biegu wracaliśmy przemoknięci, ale na szczęście większość startujących miała ubrania na zmianę.

Nasze najlepsze wyniki: w kategorii Łatwej kobiet wygrała Zuzia Kosztowna z panią Pisarską, II miejsce zajęła Hania Dobrzelewska i Karolina Jargieło. W Kategorii Łatwej mężczyzn I miejsce zajął Wojtek Matczak, a II Maksymilian Kosztowny z Ia z panem Michałem. Duże uznanie należy się Michałowi Cyganowi, który wystartował w kategorii średniej mężczyzn odnalazł 10 pkt., przebiegł ponad 4km i zajął IV miejsce. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc.

Zapraszamy już za tydzień 30 września na XXX Turystyczny Marsz na Orientację „Orientuj się i licz”.