Marsz na Orientację „Orientuj się i Licz”

W sobotę 30 września przy pięknej słonecznej pogodzie 19 uczniów reprezentowało naszą szkołę w XXX Turystycznym Marszu na Orientację „Orientuj się i Licz”. Zadania do wykonania nie były proste, ale większość wspaniale sobie poradziła.

Najwięcej punktów udało się zdobyć patrolowi z klasy VII B w składzie: Michał Cygan, Michał Owczarczak i Filip Dobrzelewski, którzy w kategorii gimnazjów wywalczyli I miejsce. Bardzo dobrze wypadł patrol z klasy VII C: Tomasz Sperka, Adrian Zawierucha i Janek Przygucki zajmując IV miejsce. W kategorii szkół podstawowych dziewczynki z klasy IV A: Hania Dobrzelewska, Karolina Jargieło i Natalia Pietrzak zajęły świetne V miejsce. Brawa dla wszystkich!

Kolejne zawody już 21 października – „Złota Igła” i 28 października – Zawody Popularne. Zapraszamy!