Najukochańsza babcia, najlepszy dziadek

Jak bardzo lubimy świętować Dzień Babci i Dziadka przekonują się co roku najstarsi członkowie rodzin naszych uczniów. W okolicach Dnia Babci i Dziadka, w tym roku 19 stycznia, zapraszamy naszych seniorów do odwiedzenia szkoły i obejrzenia występów ich wnuków.

W tym roku uroczystość przygotowały klasy II a, III a i VII a wraz z wychowawcami: p. Renatą Kostecką, p. Elizą Łęcką i p. Sylwią Staniecką.  Po obficie nagradzanej brawami części artystycznej, przyszedł czas na stały punkt programu – konkursy. Młodzi aktorzy i zebrani goście z zapałem przystąpili do wzięcia w nich udziału. Każdy uczestnik, oprócz gwarantowanej dobrej zabawy, został również obdarzony słodką niespodzianką.

Mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się z tej samej okazji, w tym samym składzie oraz miejscu, bo nasza szkoła zawsze o babciach i dziadkach będzie pamiętać. 100 lat! 100 lat! Niech żyją, żyją nam!