Podsumowanie akcji „Dzikość serca”

8 stycznia 2018 r., w kinie Helios w Sukcesji, odbyło się podsumowanie akcji „Dzikość serca”. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów, którzy szczególnie wyróżnili się w akcji: Igor Makara z kl. III a i Maciej Czołczyński z kl. III b. Otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniem dla szkoły od Sekcji Animal Patrol Straży Miejskiej i dzięki hojności sponsorów, obejrzeliśmy film pt. „Paddington 2”. Koordynatorami akcji na terenie naszej szkoły były p. Iwona Janeczko i p. Magdalena Stopczyńska.

dzikosc_serca

Akcja zorganizowana została po raz trzeci wspólnie przez łódzkich strażników miejskich z Animal Patrolu oraz Leśnictwo Miejskie. Efekty zbiórki przeszły najśmielsze oczekiwania jej pomysłodawców. Dzieci z podstawówek i przedszkoli zebrały ponad 8 ton karmy i opatrunków dla rannych dzikich zwierząt z Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Łodzi.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Darczyńcom!