Mistrzostwa w Biegach na Orientację

W sobotę 12 maja 2018 roku, przy pięknej słonecznej pogodzie, kilkunastu uczniów reprezentowało szkołę w „Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Biegach na Orientację”. Zawodnicy startowali indywidualnie w różnych kategoriach wiekowych. Tylko początkujący startowali z dorosłymi opiekunami. Niektórzy uczniowie odnieśli duży sukces.

Mistrzami Województwa Łódzkiego zostali:

  • Michał Owczarczak w kategorii M14B,
  • Hania Dobrzelewska w kategorii K10.

III miejsce w kategorii K10 zajęła Julia Kaźmierczak. III miejsce w kategorii K12 zajęła Maria Zarzycka. Dzięki sukcesom indywidualnym nasza szkoła zespołowo zajęła II miejsce i została vice Mistrzem Województwa Łódzkiego w Biegach na Orientację!

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach i liczymy, że na kolejnych Mistrzostwach będzie nas więcej.