Konkurs fotograficzny „Nakręceni na fotografię”

Konkurs fotograficzny „Nakręceni na fotografię” Posłuchaj tego wpisu

5 czerwca 2018 r., w Małej Galerii ŁTF na EkSocu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy pokonkursowej pt. „Nakręceni na fotografię”. Konkurs organizowany był przez Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne oraz Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Łodzi i obejmował swoim zasięgiem Łódź i województwo łódzkie.

Jury obejrzało i oceniło 194 prace, zgłoszone przez 69 autorów – uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano 57 prac 44 autorów. Wśród nich znalazły się zdjęcia:

  • Mateusza Piłatowskiego z kl. VII c: „Wspomnienie nie do odtworzenia” oraz „Biel wśród barw lata”,
  • Zuzanny Kosztownej z kl. IV a: „Burza jest ciekawa”,
  • Marii Zarzyckiej z kl. IV b: „Wiosna w parku”.

Mateusz Piłatowski za zdjęcie „Wspomnienie nie do odtworzenia” zajął III miejsce i otrzymał nagrodę. Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do podziwiania ich fotografii w Małej Galerii ŁTF, przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 37.