Marsz na Orientację

Marsz na Orientację Posłuchaj tego wpisu

W sobotę 6 października 2018 roku reprezentacja szkoły wystartowała w prestiżowych, odbywających się raz w roku Wojewódzkich Zawodach: XXXI Turystycznym Marszu na Orientację „Orientuj się i Licz”. Zawodnicy startowali w kategoriach: Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Rodzinnej (start wraz z opiekunem).

Zawody okazały się trudne, a nasze ekipy nie do końca poradziły sobie z zadaniami. Najlepsze, V miejsce w kategorii szkół podstawowych zajął Wojtek Matczak na 15 startujących patroli (szkoda, że nie mógł skompletować sobie patrolu). W Kategorii Gimnazjów Michał Cygan, Michał Owczarczak i Tymoteusz Zdolski zajęli XIII miejsce, a Martyna Karasińska i Ewa GoślińskaXXVI na 29 startujących zespołów. W kategorii Rodzinnej wszyscy, którzy jeszcze się uczą orientacji wrócili z medalami, dyplomami i słodyczami.

Wykorzystajmy kolejne okazje do poprawienia naszych umiejętności i kondycji.