Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

Dnia 4 października 2018 r. przeprowadzone zostały wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kolorową i rzetelną kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy.

Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele – łącznie 297 osób (262 uczniów i 35 nauczycieli). W głosowaniu udział wzięło 231 osób, które wybierały swoich przedstawicieli spośród 10 kandydatów. Wśród wszystkich oddanych głosów 7 było nieważnych. Komisja Wyborcza (w składzie: Wiktoria Kuśmierek – kl. IV A, Aleksandra Zawadzka – kl. IV B, Mateusz Baryła – kl. VII B, Zuzanna Jędrzejewska – kl. VIII B, Mikołaj Krakowiak – kl. VIII C, Beata Dąbrowska-Pabisiak – opiekun SU, Anna Karasińska – opiekun SU) czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała przeliczenia głosów.

Do Rady Samorządu weszły następujące osoby:

Przewodnicząca Rady:

  • Ewelina Jaworska – 125 głosów,

Zastępcy Przewodniczącej Rady:

  • Zofia Kamecka – 70 głosów,
  • Cezary Cichal – 70 głosów,

Członkowie:

  • Karolina Zamora – 69 głosów,
  • Kinga Sotowska – 46 głosów.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w wypełnianiu obowiązków!