Apel przedwyborczy

Tradycyjnie tydzień przed wyborami cała społeczność SP101 zebrała się w sali gimnastycznej, żeby poznać kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spotkanie rozpoczęła opiekunka SU, która powitała zgromadzonych i przypomniała cel, zasady oraz termin wyborów. Kandydaci w barwny sposób przedstawiali swoje zainteresowania, pasje oraz pomysły na życie naszej szkoły.

Kandydatami są: Maja Motylewska (III A); Anna Chernikova (III B); Filip Jędrzejczak (IV A); Maciej Lufniak (V A); Gabriela Przybylska (V B); Maciej Ejtaszewski (V C); Karolina Jargieło (VI A); Oliwia Sołtysiak (VI B); Maria Przybylska (VII A); Antoni Grabowski (VIII A); Ewelina Jaworska (VIII B).

Wybory już 2 października i przekonamy się kto był najskuteczniejszy w swoich prezentacjach, oczywiście wszystkim życzymy  wygranej!