Biegi przełajowe

Tegoroczne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Szkoły 101 odbyły się 24 września w Parku Julianowskim. Niestety pogoda nas nie rozpieszczała i słońce wyszło dopiero na podsumowanie i wręczenie dyplomów dla klas starszych. Nie przeszkodziło to 140 uczniom w rywalizowaniu o podium.

Miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:

Klasy I dziewczęta:

  • I miejsce – Wiktoria Chałas IB
  • II miejsce – Julia Truszczyńska IB
  • III miejsce – Hanna Leder IA

Klasy II dziewczęta:

  • I miejsce – Maja Kała IIB
  • II miejsce – Alicja Magrowska IIB
  • III miejsce – Julia Jóźwiak IIA

Klasa III dziewczęta:

  • I miejsce – Maja Kieras-Architekt IIIB
  • II miejsce – Nikola Jaworska IIIB
  • III miejsce – Anna Chernikowa IIIB

Klasy IV dziewczęta:

  • I miejsce – Alina Fedorenko
  • II miejsce – Patrycja Lorenc
  • III miejsce – Maja Szymańska

Klasy V dziewczęta:

  • I miejsce – Zuzia Majchrowska VA
  • II miejsce – Klaudia Grabarczyk VB
  • III miejsce – Nadia Szymańska-Kowaczyk VB

Klasa VI dziewczęta:

  • I miejsce – Weronika Stolarska VIB
  • II miejsce – Julia Domżał VIA
  • III miejsce – Karolina Jargieło VIA

Klasy VII dziewczęta:

  • I miejsce – Hanna Osowska
  • II miejsce – Zofia Kamecka
  • III miejsce – Ani Simonyan

Klasy VIII dziewczęta:

  • I miejsce – Natalia Chojnacka VIIIA
  • II miejsce – Patrycja Roszczyk VIIIA
  • III miejsce – Natalia Grzewińska VIIIB

Klasy I chłopcy:

  • I miejsce – Patryk Półcennik IA
  • II miejsce – Stanisław Reguła IB
  • III miejsce – Hubert Włodarczyk IB

Klasy II chłopcy:

  • I miejsce – Paweł Andrzejczak IIB
  • II miejsce – Szymon Ochęcki IIB
  • III miejsce – Filip Sarna IIB

Klasa III chłopcy:

  • I miejsce – Maksymilian Kosztowny IIIA
  • II miejsce – Nikodem Lechelt IIIA
  • III miejsce – Bartosz Kowalski IIIB

Klasy IV chłopcy:

  • I miejsce – Kacper Młodożeniec
  • II miejsce – Filip Jędrzejczak
  • III miejsce – Olek Nowak

Klasy V chłopcy:

  • I miejsce – Igor Makara VA
  • II miejsce – Mateusz Tomczak VC
  • III miejsce – Michał Goszczyński VB

Klasa VI chłopcy:

  • I miejsce – Adam Mirowski VIA
  • II miejsce – Wojtek Stępnik VIA
  • III miejsce – Hubert Sobkiewicz VIA

Klasy VII chłopcy:

  • I miejsce – Kacper Brdak
  • II miejsce – Krystian Masiorek
  • III miejsce – Fabian Kowalski

Klasy VIII chłopcy:

  • I miejsce – Wiktor Chernikow VIIIB

Zawody przebiegły w miłej atmosferze i bez poważniejszych kontuzji.