XXXII Turystyczny Marsz na Orientację

XXXII Turystyczny Marsz na Orientację Posłuchaj tego wpisu

W tegorocznym XXXII Turystycznym Marszu na Orientację „Orientuj się i Licz”, który odbył się 12 października naszą szkołę reprezentowało sześć patroli w różnych kategoriach.

Zawody polegały na odnalezieniu w ciągu 70 min. jak największej ilości pkt. kontrolnych i rozwiązaniu zadań matematycznych. Nie było to proste, ale niektórzy świetnie sobie poradzili. Najlepsze III miejsce w kategorii klas starszych wywalczyli Wojtek Matczak i Liza Rashkevych, wyprzedzając 25 patroli. Otrzymali medale, puchar i słodycze. Miejsce IV, tuż za podium, w kategorii klas młodszych zajęły Karolina Jargieło i Zuzanna Kosztowna, wyprzedzając 19 patroli.

W kategorii Rodzinnej wszyscy, którzy jeszcze się uczą orientacji wrócili z medalami, dyplomami i słodyczami. Wielkie brawa dla Karolinki Markowskiej i jej mamy, które startując dopiero drugi raz wspaniale sobie poradziły.

Wykorzystajmy kolejne okazje do poprawienia naszych umiejętności i kondycji.