Nauczyciel i Szkoła na Medal

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 101 im. Jana Kochanowskiego została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie łódzkim jest prowadzony przez „Dziennik Łódzki”.

Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali także pracujący w szkole nauczyciele: Iwona Janeczko i Beata Dąbrowska-Pabisiak.

• Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w poniedziałek, 25 października.
  • Głosowanie w powiatowym etapie będzie trwać do środy, 1 grudnia do godz. 21:30.
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do piątku, 17 grudnia do godz. 20:30.

Poniżej zamieszczamy linki, pod którymi można głosować.