Szkolna dyskoteka „Pożegnanie lata”

Szkolna dyskoteka „Pożegnanie lata” Posłuchaj tego wpisu

30 września odbyła się dyskoteka szkolna, zorganizowana przez SU –  „Pożegnanie lata”. Dzieci z klas I – III rozpoczęły swoją godzinną zabawę o 15:30. Bawiły się pod kierunkiem p. Justyny Pabisiak i druhny Klaudii Kluch, które przygotowały wiele ciekawych „tańców – połamańców”. Były kaczuszki, makarena, mucha w mucholocie, coś zdrowego – czyli sałatka owocowa, a na zakończenie słodka chucolate 😀

Następnie dyskotekę zaczęli uczniowie z klas IV – VI. Impreza prowadzona była profesjonalnie przez DJ-ów – Mateusza Piłatowskiego, Mateusza Klucha i Czarka Cichala z klasy VI c, którzy przygotowali świetną muzykę i konkursy –  taniec na gazecie i z balonami w parach, cieszące się dużym powodzeniem. Z utęsknieniem czekamy na następną taką imprezę szkolną!

Dziękujemy p.Iwonie Janeczko, p. Elizie Łęckej, p. Beacie Pabisiak i p. Małgorzacie Szpaderskiej za opiekę podczas naszych pląsów dyskotekowych 😇