Jasełka 2016

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez uczniów pod opieką nauczycieli – pań: Justyny Małeckiej, Ewy Nowak i Anny Karasińskiej.

W dniu 21.12.2016 r. przedstawienie wystawiono dla przedszkolaków – gości naszej szkoły. Inscenizacja, w której słowo mówione zostało wzmocnione śpiewem i tańcem, spotkało się z dużym aplauzem publiczności i aktorzy otrzymali zasłużone brawa. 22.12.2016 r. jasełka zaprezentowano całej społeczności szkolnej i zaproszonym gościom, rodzicom uczniów.

„Jeden do zera dla nieba” to tytuł inscenizacji opowiadającej o walce dobra ze złem, aniołów z diabłami. Zwyciężyło chrześcijańskie przesłanie miłości bliźniego. Świąteczny nastrój stworzył też koncert dzieci z zespołu flażelotowego. Zagrano najpopularniejsze polskie kolędy. Dyrekcja szkoły złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczne i noworoczne.

Jasełka zaprezentujemy również szerszej publiczności, występując w dniu 8.01.2017 r. o godz. 11:15 dla parafian kościoła NMP Łaskawej w Łodzi.