Piknik z okazji Dnia Dziecka

Piknik z okazji Dnia Dziecka Posłuchaj tego wpisu

Dzień Dziecka to okazja do wesołego świętowania, więc i u nas 1 czerwca było śmiechu i zabawy co niemiara!  Impreza rozpoczęła się od złożenia przez Panią dyrektor ciepłych życzeń dla wszystkich dzieci. Następnie odbył się finał szkolnego konkursu „ Mam Talent”, który dostarczył nam wielu wrażeń.  Nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje „ukryte” talenty i umiejętności. Nie zabrakło popisów wokalnych, pokazów tanecznych, recytowania wierszy czy magicznych sztuczek. Emocji było co niemiara, a młodzi artyści stremowani podtrzymywani byli na duchu przez szkolną publiczność. Każdy występ był oceniany w kategorii klas I – III i IV – VI, przez publiczność i Jury w składzie: p. Anna Pietrzko, p. Anna Karasińska, p. Małgorzata Szpaderska, Bianka Nowak i Michał Cygan. Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, ale ostatecznie podjęli decyzję i ogłosili wyniki:

W kategorii klas I – III:

  • I miejsce – Oliwia Sołtysiak III b,
  • II miejsce – Nadia Szymańska – Kowalczyk II b,
  • III miejsce – Karolina Jargieło III a.

W kategorii klas IV – VI:

  • I miejsce – Szymon Ziółkowski i Alicja Filipek VI c,
  • II miejsce – Ola Gruszka VI a,
  • III miejsce – Martyna Zawadzka VI b.

Nagrodę publiczności otrzymał Oskar Płucennik II c.

Finał konkursu uświetnił nam teatrzyk szkolny „Studio 101”, który wystąpił z humorystycznym programem artystycznym pt. „Majtek – Kajtek”. Emocji dostarczyła nam także loteria fantowa, która co roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Następnie udaliśmy się na boisko szkolne, gdzie uczniowie próbowali swoich sił w zawodach na przeciąganie liny, rzucaniu do kosza, kręceniu hula – hop na czas czy bawili się z animatorką – panią Justyną, która robiła zwierzątka z balonów i razem z p. Basią malowała naszym uczniom buzie 😀

Zabawę uświetnili funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy znakowali rowery. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich dzieci drobne upominki. Dzisiejszy dzień był pełen atrakcji i niespodzianek, żal tylko, że Dzień Dziecka jest raz w roku…