Dzień Otwarty

Dzień Otwarty Posłuchaj tego wpisu

Dnia 13 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Podczas wydarzenia rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, a przyszli uczniowie wziąć udział w próbnych lekcjach. Szkoła była otwarta do późnych godzin, po to, by każdy mógł się przekonać, jak pracujemy i dlaczego przyszli rodzice powinni wybrać właśnie naszą szkołę.

Placówka, mimo niewielu oddziałów, tworzy bardzo rodzinną atmosferę, która sprzyja temu, że dzieci czują się u nas bezpiecznie i mogą zdobywać wiedzę, korzystając przy tym z dobrego wyposażenia szkoły – o czym mogli się przekonać obecni. Podczas Dnia Otwartego można było zobaczyć jak prężnie działają koła zainteresowań, np. koło teatralne, które dało popis swych umiejętności w scence o „Brzydkim Kaczątku”. Młodzież szkolna prezentowała również samodzielnie stworzone i zaprogramowane roboty. Chwaliliśmy się także laureatami konkursów przedmiotowych i sportowych, a także zawodów szachowych.

Co więcej, w naszej szkole organizowane są imprezy integrujące społeczność szkolną. Obchodzimy Dzień Patrona, Języka Ojczystego, jak również Dzień Pluszowego Misia. Prócz programów „Szklanka mleka” czy „Owoce w szkole”, dzieci mogą uczęszczać na bezpłatne lekcje pływania czy wyrównujące szanse edukacyjne.

Zapraszamy serdecznie do przekonania się, jak pracujemy! Do 28 marca trwa rekrutacja elektroniczna, o której mogą Państwo dowiedzieć się więcej tutaj . Do zobaczenia w naszej szkole!